Haditat Restaurant anasayfa hakkımızda menülerimiz anı defteri iletişim bilgileri
.: HAKKIMIZDA
    Gelenekler ve ulusal değerler ancak sahip çıkılırsa yaşarlar ve gelecek nesillere aktarılabilirler. Millet olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu medeniyetlerin etkileriyle yoğrulmuş, ama kendine has özelliklerini yitirmemiş inanılmaz bir yemek kültürüne sahibiz.

    Bizlere düşen en önemli görevlerden biri, atalarımızın bizlere bıraktığı bu kültüre sahip çıkmak, Türk Mutfağı'nı yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmaktır. Bu görev bizim yemek kültürümüzden farklı bir kültür olan fast-food'un yaygınlaştığı günümüzde daha da önemli bir hale gelmektedir.

    Sınırsız çeşit ve lezzete sahip Türk Mutfağı, Dünyanın sayılı mutfaklarından biridir. Buna rağmen Türk Mutfağını yeterince tanıtamadığımız bir gerçektir.

    Biz SEFA SOFRASI olarak bu gerçeği göz önünde bulundurup Türk Mutfağı'nın bütün güzelliklerini ve lezzetini dünyaya tanıtmayı misyon edindik. SEFA SOFRASI olarak bunu yaparken modern dünyanın olanaklarını göz ardı etmemeye özen gösteriyoruz.

    SEFA SOFRASI olarak en büyük hedefimiz, bu misyonu kendimize şiar edinerek dün olduğu gibi yarın da Türk Mutfağı'nın güzelliklerini ve lezzetini tüm Yozgat'lıya tanıtmaya devam etmektir. Herkesi SEFA SOFRASI 'ın lezzet dolu dünyasına bekliyoruz.
» Avantajlı Menüler
» Köfte Çeşitleri
» Döner Çeşitleri
» Pizza Çeşitleri
» Tatlilar
» Kiremit Çeşitleri
» Tüm Çeşitlerimiz . . .
    Anasayfa | Hakkımızda | Menüler | Anı Defteri | İletişim .:.